Samolepky Numerix

Loris Games

Ypsilonie - hra

Naučíte se vyjmenovaná slova a ani o tom nebudete vědět!

více

Oeconomica

Ekonomie je hra(čka)

více

Malacca

Rychlá karetní párty hra pro 2 až 8 hráčů! Piráti útočí!!!

více

Samolepky Numerix


Motivujte děti k počítání s Numerixem!

Proč bych si měl lámat hlavu s počítáním, když za to nic nedostanu? Pozitivně motivovat děti k náročnějším činnostem není snadné. Proto jsme pro vás připravili celou sadu efektních samolepek Numerix, které hráči budou dostávat jako odměnu za to, že zvládli určitou úroveň počítání s Numerixem.

Jak to funguje? Hráč si vybere matematickou operaci a úroveň, jejíž samolepku chce získat. Aby to dokázal, musí bez jediné chyby projít na herním plánu Numerixu po šlahounu od startu až do cíle podle pravidel hry Numerix. Znamená to, že vlastně musí spočítat celkem 9 náhodných příkladů dané matematické operace a úrovně.

Arch obsahuje 60 unikátních samolepek, tj. úrovní, kterých mohou hráči v matematice dosáhnout! Samolepky si děti mohou vylepovat například na školní lavice nebo na penály. Mohou také soutěžit, kdo získá více samolepek, tj. kdo se dostane na vyšší úroveň v počítání.

Cílem je, aby postupně všechny děti získaly všechny samolepky Numerix, což znamená, že se naučili základní matematické operace. Díky velkému rozsahu operací, které lze s Numerixem procvičovat, může získávání samolepek hráčům vydržet i mnoho let!

Samolepky si můžete na této stránce ZDARMA stáhnout a sami vytisknout na barevné tiskárně. Je třeba použít etikety typu 3666, k dispozici jsou například na: 

http://www.rafoshop.cz/samolepici-etikety--stitky--a4/samolepici-stitky-zweckform--3666--38x21-2mm--100-archu-a4

 

Hotové natištěné samolepky si můžete objednat už vytištěné v našem e-shopu, a to buď jednotlivě, a nebo ve výhodném balíčku po 10 kusech:

1 arch

balíček 10 archů


Tipy pro učitele:

Samolepky si můžete pořídit pro každého žáka ve třídě. Nadepište si každý arch jménem, a po procvičení s Numerixem rozdejte žákům samolepky místo jiného hodnocení.

Samolepky působí také jako jednoduchý indikátor toho, který s žáků má se základními aritmetickými operacemi největší problémy – těm byste měli ve spolupráci s rodiči i dalšími spolužáky pomoci k tomu, aby chybějící samolepky získali.

Snažte se ve třídě vyvolat zájem o samolepky Numerix jako o cenné trofeje, kvůli kterým je potřeba počítání i trénovat.

Když budete mít pocit, že někteří žáci získali samolepku neoprávněně, klidně je přezkoušejte – samolepka by měla svědčit o tom, že v dané matematické operaci už žádné chyby nedělají. 


Tipy pro rodiče:

Používejte samolepky jako odměnu za procvičování s Numerixem. Nezapomínejte na hlavní cíl – jednou by vaše dítě mělo získat všechny samolepky, co jsou na archu k dispozici.