Soutěže

Loris Games

Ypsilonie - hra

Naučíte se vyjmenovaná slova a ani o tom nebudete vědět!

více

Oeconomica

Ekonomie je hra(čka)

více

Malacca

Rychlá karetní párty hra pro 2 až 8 hráčů! Piráti útočí!!!

více

Soutěže

Velká soutěž #Ypsilonie na Facebooku a Instagramu

Pro rok 2018 spouštíme velkou soutěž s hrou Ypsilonie! Jak se zapojit?

 

1. Máte rádi Ypsilonii? Zahrajte si ji a ukažte to ostatním.


2. Sdílejte od 1. 2. 2018 do 30. 10. 2018 svoji fotku z hraní veřejně na Facebooku a NEBO na svém veřejném instagramovém profilu. Na Facebooku označte navíc naši facebookovou stránku Ypsilonie: vyjmenovaná země a na Instagramu přidejte hashtagy #ypsilonie a #soutezlorisgames a označte profil Loris Games.


3. Jak určíme vítěze? Vítězové mohou být až tři!

A) Nejaktivnější fanoušek = takový účastník soutěže, který buď na Facebooku nebo na Instagramu nasdílí nejvíce příspěvků s Ypsilonií podle praidel uvedených v bodu 2 výše.

B) Nejoriginálnější fanoušek = takový účastník soutěže, jehož příspěvek vybereme jako nejoriginálnější (nejvtipnější, s nejlepším nápadem, nejkreativnější apod.)

C) Nejvlivnější fanoušek = takový účastník soutěže, jehož příspěvek nasbírá nejvíce označení "To se mi líbí" na Instagramu nebo reakcí na Facebooku (do 30. 10. 2018).


4. Co můžete vyhrát? Hry Loris Games v celkové hodnotě až 2 400 Kč - přesněji řečeno kupon na nákup libovolných her v našem e-shopu na www.lorisgames.cz.

A) Nejaktivnější fanoušek získá kupon na nákup v hodnotě 1 000 Kč!

B) Nejoriginálnější fanoušek získá kupon na nákup v hodnotě 800 Kč!

C) Nejvlivnější fanoušek získá kupon v hodnotě 600 Kč.

5. Vítěze vyhlásíme do 15. 11. 2018 na této stránce a na našich sociálních sítích. Vítěz se nám musí do 30. 11. 2018 ozvat prostřednictvím kntaktního formuláře níže a nebo zprávou či komentářem na Facebooku/Instagramu. pak získá slevový kód a může vesele nakupovat na Vánoce :-)

 

Tak pojďte do toho! Dejte vědět svému okolí, že vás naše hry baví na my vás odměníme! :-)

Napište nám

(povinné)